Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Новини Національного природного парку “Сколівські Бескиди”

Відкриття рекреаційного пункту «Дубравка» (20.09.2020 р.)

19 вересня відбулись урочистості з нагоди відкриття рекреаційного пункту «Дубравка» в національному природному парку «Сколівські Бескиди». Заходи присвячені Дню європейської співпраці та Дню працівника лісового господарства.

Читати далі ...»


Запрошуємо на відкриття рекреаційного пункту (16.09.2020 р.)

Запрошуємо місцевих жителів та гостей Сколівщини взяти участь у проведенні урочистостей з нагоди відкриття рекреаційного пункту «Дубравка», яке відбудеться 19 вересня 2020 року на території Бутивлянського лісництва. Початок заходів о 11.00 год.

Читати далі ...»


До уваги жителів міста Сколе та району (15.09.2020 р.)


Адміністрація НПП «Сколівські Бескиди» повідомляє про те, що 19 вересня 2020 року в урочищі "Павлів потік", в урочищі «Лисівський» в селі Завадка та в урочищі «Лужина» села Крушельниця в рамках акцій щодо Всесвітнього дня прибирання та Міжнародного дня чистих берегів будуть проведені заходи по прибиранню територій.

Читати далі ...»


ДЕКІЛЬКА ПОРАД, ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДІЛЯНКУ ДЛЯ РОЗБИТТЯ ТАБОРУ. (11.09.2020 р.)


Зупинку на нічліг треба робити не менше, як за дві години до заходу сонця.
Як правильно вибрати ділянку для розбиття табору.

Читати далі ...»


Проект «Збереження карпатських пралісів» в дії (08.09.2020 р.)

Сьогодні відбулась ще одна робоча зустріч працівників НПП «Сколівські Бескиди» з командою проекту «Збереження карпатських пралісів». В рамках зустрічі було обговорено питання реалізації програми «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах», що реалізовується Франкфурським зоологічним товариством за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини.

Читати далі ...»


Щодо охорони оленя благородного на реву (08.09.2020 р.)

Кожного року у вересні-жовтні, поміж вершинами карпатських гір звучать гучні сурмові звуки. Це викликає на двобій суперника «король гір» - олень благородний. Цього року для забезпечення належної охорони тваринного світу під час «реву» оленя благородного, сьогодні 08.09. 2020 року було проведено спільну нараду з службою охорони НПП «Сколівські Бескиди», представниками Сколівського відділу поліції ГУНП у Львівській області та з лісовою охороною Сколівського військового лісгоспу.

Читати далі ...»


Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок поліпшення якісного складу за січень-серпень 2020 року (01.09.2020 р.)

Informaciya-shhodo-vydachi-dozvilnyx-dokumentiv-lisorubnyx-kvytkiv-za-sichen-serpen-2020-roku

Читати далі ...»


Спільні дослідження старовікових лісів Сколівських Бескидів (31.08.2020 р.)

Науковці Інституту екології Карпат НАН України (екологи О.Марискевич, І.Шпаківська, В.Козловський та грунтознавець Є. Пука) і співробітники НПП Сколівські Бескиди (М.Коханець, О.Леневич) провели польові дослідженні ґрунтів на двох постійних пробних площах Парку в старовікових лісах Сколівського лісництва НПП «Сколівські Бескиди».

Читати далі ...»


Універсальна рослина «ЧОРНИЙ КМИН» у Крушельницькому лісництві (26.08.2020 р.)

Впродовж багатьох років на садибі Крушельницького лісництва вирощується лікарська сировина. На даний момент вже маємо гісоп, ехінацею пурпурову, календулу (нагідки), шавлію, лаванду і різні види м’яти. Та на цьому ми не зупиняємося і в пошуках нових видів у рамках проекту «Збереження карпатських пралісів» весною було придбано насіння чорного кмину.

Читати далі ...»


Відзначення Державних свят на вершині гори Парашка (25.08.2020 р.)

В межах проведення заходів з відзначення дня Державного Прапора України та 29-річниці Незалежності України Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно із молодіжними громадськими організаціями 23 серпня 2020 року здійснено сходження на гору Парашка та розгортання Державного Прапора України.

Читати далі ...»