Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Новини Національного природного парку “Сколівські Бескиди”

Особливий птах ! (13.05.2022 р.)

Чорний лелека належить до видів, які найсуворіше охороняються актами на законодавчому рівні: занесений до Бернської і Боннської конвенцій в Європі, Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, Червоної книги України зі статусом «рідкісний» та переліку регіонально рідкісних видів тварин Львівської області.

Читати далі ...»


День екологічної освіти (12.05.2022 р.)

12 травня кожного року відзначається день екологічної освіти. Особливість нинішньої дати є те, що ми відзначаємо її в час воєнної агресії Росії проти України. Заходи проведено в основному, для вимушено переміщених осіб, які тимчасово проживають в пункті НПП «Сколівські Бескиди».

Читати далі ...»


Черговий том літопису (09.05.2022 р.)

Науковим відділом парку підготовлено та видано черговий 22 том Літопису природи , в якому фіксуються спостереження за динамікою різних природних явищ, а також узагальнення результатів наукових досліджень за станом і змінами природних процесів, виконаних на його території. У зборі первинних спостережень беруть участь не тільки наукові співробітники, а також інспектори з охорони природно-заповідного фонду.

Читати далі ...»


Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок поліпшення якісного складу за січень-квітень 2022 року (06.05.2022 р.)

Інформація щодо видачі лісорубних квитків у січні- квітні 2022 р.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Читати далі ...»


План проведення відводів у травні 2022 року (06.05.2022 р.)

План проведення відводів у травні 2022 року

Примітка: терміни проведення відводів можуть бути перенесені при несприятливих погодніх умовах (сильні опади) чи інших об'єктивних причин.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Читати далі ...»


Про проведення Дня охорони праці у 2022 році (06.05.2022 р.)

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, вимог листа Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства від 22.04.2022 № 587/04 в НПП «Сколівські Бескиди» 28 квітня 2022 року з нагоди Всесвітнього дня охорони праці відзначався День охорони праці, який цього року проходив під девізом «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров'я».

Читати далі ...»


Обережно, прокинулись змії! (03.05.2022 р.)

З настанням весняного тепла можна зустріти найрозповсюдженіший вид гадюк в Європі – гадюку звичайну. Після зимівлі в норах, змії вилазять погрітись на сонячні місця. Гадюка - це змія середніх розмірів, довжина - 60-80 см. Вона має характерну темну зигзагоподібну лінію вздовж хребта та іксоподібний малюнок на голові. Полює вночі, удень спить в схованці або гріється в тихому місці.

Читати далі ...»


ДИТЯЧИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК (22.04.2022 р.)

Діти повинні жити у світі краси, гри,
казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
Василь Сухомлинський

В урочищі «Павлів Потік» працівниками національного природного парку «Сколівські Бескиди» облаштовано дитячий майданчик для активних пізнавальних ігор на свіжому повітрі.

Читати далі ...»


Писанка – надії та перемоги!!! (22.04.2022 р.)

20 квітня в пункті НПП «Сколівські Бескиди» для тимчасово переміщених осіб працівники парку провели майстер-клас із розпису великодніх писанок.

Читати далі ...»


Нагорода для Героя (21.04.2022 р.)

13 березня 2022року поблизу м. Попасна Луганської обл. в бою з російськими окупантами загинув майстер лісу Бутивлянського лісництва Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Минів Василь Ярославович.

Читати далі ...»