Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


ОГОЛОШЕНО КОНКУРС


В рамках виконання програми «Збереження етнокультурної спадщини на території НПП «Сколівські Бескиди» оголошується конкурс на кращу пасхальну писанку.

Організатори конкурсу: Національний природний парк «Сколівські Бескиди», відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради, відділи освіти, культури, молоді та спорту Козівської та Славської ТГ.
Головною метою конкурсу: збереження українських традицій; пошук і підтримка талантів серед шкільної молоді; розвиток декоративно-прикладного мистецтва.

Основними завданнями конкурсу: виховувати повагу до традицій і звичаїв українського народу; формувати інтерес до історичного минулого, його легенд та вірувань; прищепити любов до народного мистецтва (писанкарства); виховувати естетичний та художній смак, любов і повагу до рідної культури; розвивати учнівську творчість і фантазію.
Номінації конкурсу:
• Традиційна писанка;
• Патріотична писанка
Оформлення матеріалів: на конкурс подаються писанки, виконані традиційним способом (за допомогою воску і фарбників на видутому яйці або на дерев′яних основах). Писанки, виконані в інших техніках на конкурс прийматися не будуть.
У конкурсі передбачено 2 вікові категорії 1-6 класи і 7-11 класи.
Виконавці найкращих великодніх писанок будуть нагороджені грошовими преміями в кожній номінації.
Писанки, подані на конкурс, поверненню не підлягають і будуть використані для популяризації українських традицій та звичаїв в еколого-просвітницькому центрі Бутивлянського лісництва та благодійних аукціонах.
Кінцевий термін подачі писанок на конкурс 11 квітня 2023 року. Підведення підсумків 12 квітня 2023 року.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі