Для користувачів, шанувальників, прихильників Національного природного парку «Сколівські Бескиди»

Сьогодні, 17 березня 2023 року, розпочинає роботу оновлений, а по суті наш новий сайт https://skolebeskydy-park.in.ua

Сайт розроблено відповідно до вимог Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, за методичної та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства:
Новий веб-ресурс парку відрізняє сучасний дизайн, максимально оптимізований для зручного користування та додані нові функції. Кожен бажаючий відвідувач може легко довідатись про основні напрямки діяльності установи, та її унікальні природні об’єкти. Особливо доступна інформація для мандрівників туристичних шляхів, які заздалегідь зможуть собі підібрати маршрут. Простори інтернету допоможуть підтримувати зв'язок з друзями природоохоронцями та знайти нових однодумців.
Меню сайту швидко допоможе знайти потрібну сторінку чи блок. Окремою категорією виділені механізми громадського контролю Про «гарячі» новини, акції, конкурси та інше шанувальники сайту довідаються вчасно. Обіцяємо цікаві спостереження природних див, із життя звірів, що їх зафіксували фотопастки та інших креативних ідей.
Інформація попереднього сайту skole.org.ua про діяльність НПП «Сколівські Бескиди» з 2010року на 184 сторінках буде збережена в розділі ПУБЛІЧНО «архів попереднього сайту».
Запрошую переглянути новий сайт.

Директор НПП «Сколівські Бескиди» Василь ПРИНДАК