Квіти надії

Після довгої зими ваблять перші весняні квіти – первоцвіти . Ці рослини підлягають суворій охороні, їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати.

Саме з метою захисту весняних квітів учні 3-4 класів з класним керівником Тетяною Дем'ян при Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Стефанії Вітрук спільно з фахівцем національного парку Іванною Іваникович в рамках акції провели заняття «Первоцвіт – 2023».

Завдання цієї акції ‒ привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.

Вихованці познайомились з Червоною Книгою України, дізналися, які саме первоцвіти занесені до неї. Найцікавішим для них стало ручне виготовлення квітів з паперу.
Наприкінці уроку учні обмінялись враженнями про заняття.

Там, де цвітуть квіти, є надія.
(Леді Берд Джонсон)

Прес служба