Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Зимовий відпочинок у Сколівських Бескидах

Всі ми любимо свята, особливо зимові, коли землю вкриває пухнаста ковдра зі снігу. Особливою любов’ю у людей користуються Новий рік та Різдво. В першу чергу це пов’язано з тим, що на цей період припадає багато вихідних днів.

Кожна людина по-своєму планує провести ці свята. Одні проводять їх у себе вдома біля телевізора, дехто відправляється до своїх родичів на село, до своєї близької родини, щоб разом відсвяткувати ці величні свята.

Але найкраще буде коли відсвяткуєте ці свята у горах. У Львівській області одним з таких чудових місць є Сколівський район, а саме Сколівські Бескиди. Ця місцина є дуже зручною, бо має добре автомобільне та залізничне сполучення. Важливим є також те, що з міста Сколе та його найближчих сіл досить легко добиратися до гірськолижного курорту Славське, який відомий своїми гірськолижними трасами.

зима у Сколівських Бескидах

З житлом у Сколе у Вас не виникне ніяких проблем, користуючись послугами Інтернету ви без зайвих зусиль зможете зарезервувати собі житло. Правда, напередодні новорічних свят, потрібно заздалегідь подбати про житло, бо на новорічні свята, як правило, з цим можуть виникнути проблеми, бо більшість баз та приватних садиб на цей період вже зарезервовані. Але не потрібно засмучуватися, бо в навколишніх селах (наприклад, у с.Коростів) ви завжди зможете найти вільне житло. Щоправда у селах інфраструктура не такому високому рівні, як у місті Сколе, але з цим фактором можна змиритися, бо краса навколишнього краю, свіже повітря та гостинність місцевих жителів компенсують вам ці невеличкі незручності.

Відпочиваючи у Сколівських Бескидах, Ви зможете відвідати знаменитий водоспад Кам’янка, який знаходиться на відстані двох кілометрів від траси. Якщо їхати зі Сколе до Верхнього Синьовидного, то на трасі можна побачити відповідний вказівник. Також варто відвідати Палац Гредлів, який розташований неподалік, на відстані декількох кілометрів в селі Демня.

Так якщо Вам до вподоби романтика та пригоди – приїздіть у Сколівські Бескиди зустрічати новорічні свята. Відвідавши хоча б один раз цей чудовий край Вам знову захочеться відвідати його.

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт