Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


В національному природному парку «Сколівські Бескиди» відбувся тренінг щодо ідентифікації кажанів за допомогою бет-рекордерів у різноманітних біотопах

тренінг щодо ідентифікації кажанів

11-17 травня 2015 року на території національних природних парків «Зачарований край» та «Сколівські Бескиди» пройшов тренінг «Ідентифікації кажанів за допомогою бет-рекордерів у різноманітних біотопах на природно-заповідних територіях».

Цей тренінг відбувся завдячуючи Українському товаристві охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

З початку поточного року Українське товариство охорони птахів (партнер міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International) у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) впроваджує другий етап проекту «Збереження Карпатських пралісів». В рамках реалізації проекту одним із важливих питань є дослідження стану рідкісних видів тварин, зокрема, рукокрилих на територіях природно-заповідного фонду та прилеглих до них масивів. У останнє видання Червоної книги України (2009) занесено всі види цих ссавців.

тренінг щодо ідентифікації кажанів

На тренінгу були присутні від Франкфуртського зоологічного товариства, координатор Європейських програм Міхаель Бромбахер та Dagmar Andres-Brümmer, від Українського товариства охорони птахів Дудкін Олег Володимирович та Яремченко Ольга Анатоліївна, експерти з Німеччини: Dagmar Andres-Brümmer, Olaf Simon, Maude Erasmy, експерти з України: Башта Андрій-Тарас Вікторович - Інститут екології Карпат НАН України, старший науковий співробітник відділу екосистемології, к.б.н; Покиньчереда Василь Федорович - Карпатський БЗ, заступник начальника відділу НДР і сталого розвитку.

тренінг щодо ідентифікації кажанів

В ході тренінгу учасники тренінгу відвідали старовікові лчси в Сколівському та Крушельницькому лісництві. Також було відвідано рекреаційний пункт "Водоспад на р.Кам'янка", "Тустань".

В кінці тренінгу представникам національних парків було подаровано різні пристрої та . Зокрема національному парку "Сколівські Бескиди" було передано бет-рекордер, фотоловушку, нроутбук та лазерний кольоровий принтер.

Адміністрація національного природного парку "Сколівські Бескиди" щиро вдячна Франкфуртськму зоологічному товариству та Українському товариству охорони птахів за фінансову, методичну та практичну допомогу у реалізації проекту "Збереження карпатських пралісів".

тренінг щодо ідентифікації кажанів

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи,
учасник тренінгу

Коментарі