Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Сріблясті потоки Кам’янецького водоспаду…

Водоспад на р. Кам’янка

З приходом весни все оживає… Пригріває яскраве сонце, з’являються перші квіти, спів птахів, шум гірських потоків … Все це з кожним днем більше й більше приваблює око туристів.

Відвідуючи мальовничі куточки Сколівщини, не можна оминути й рекреаційну зону «Водоспад на р. Кам’янка». НПП «Сколівські Бескиди» докладає максимум зусиль, щоб відпочинок в таких місцях був комфортний та приносив задоволення кожному.

Так, в результаті проведених робіт по благоустрою та облаштуванню рекреаційної зони «Водоспад на р. Кам’янка» було встановлено та відремонтовано значну кількість піднавісів, облагороджено питні джерела, зокрема «Янкова криниця», облаштовано пішохідні доріжки, алея до Водоспаду, яка дає можливість відвідувачам спостерігати за його сріблястими та бурхливими потоками, кришталево чистою, прозорою водою, в якій відбиваються скелясті береги. Не залишилось осторонь і озеро «Журавлине». Тут кожний бажаючий зможе завдяки зручному помосту розгледіти та відчути гірську магію та загадковість Карпатських лісів.

рекреаційна зона «Водоспад на р. Кам’янка»

Наявність значної кількості інформаційних знаків та стендів дасть можливість кожному з відвідувачів ефективно спланувати свій туристичний маршрут.

З початком туристичного сезону НПП «Сколівські Бескиди особливо запрошує всіх не байдужих до природи, відвідати саме цей куточок Бескидів і насолодитись комфортним та зручним відпочинком на природі.

Андрій Климович,
начальник дільниці рекреації та благоустрою
НПП "сколівські Бескиди

Коментарі