Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Зимові походи в гори

Цьогорічна малосніжна зима сприяє можливості відвідати туристичні шляхи національного парку «Сколівські Бескиди».

Подорожі влітку і зимою, звичайно, відрізняються. Мережа туристичних шляхів парку (всього їх 19) – не є надто складною, всі вони одноденні, більша частина проходить через ліси, і тільки на полонинах відчутні різкі холодні пориви вітру. Інформація про напрямки маршрутів і їх нумерація та QR-коди розміщена на офіційному сайті нацпарку (http://skole.space/ua/turistic_rout.html). Рекомендуємо підібрати для себе оптимальні варіанти туристичних шляхів по складності, протяжності та висоті над рівнем моря.

При підготовці до зимового походу, крім традиційного спорядження, потрібно врахувати: спеціальний одяг (термобілизна, флісова або штормова куртка і штани, може бути лижний одяг), високі черевики, 2 пари рукавиць. З собою мати термос гарячого солодкого чаю, їжі не багато, але енергетично цінної, наприклад шоколад, горіхи.

Треба врахувати, що на холоді мобільні телефони розряджаються швидше. Оптимальна кількість учасників походу – 4 особи. Не забудьте про аптечку!

Зимові краєвиди Сколівських Бескидів приваблюють своєю незабутньою красою, чудовими враженнями. Скористайтеся нагодою зимової пори.

Відпочивайте активно, на здоров’я!

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі