Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Зустріч на Сколівщині

30 липня 2020 року відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода і адміністрації національного парку з питань розвитку туристичної інфраструктури та оренди палацу баронів Гредлів у місті Сколе. На цьому заході були присутні начальник управління туризму і курортів області Наталія Табака, головний лісничий Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, голова Сколівської РДА Богдан Янко та представники регіональних засобів масової інформації.
В ході зустрічі обговорено напрямки використання орендованого палацу для потреб туризму, обсяги, фінансування та першочерговість реставраційних робіт будівлі і внутрішніх приміщень.
Обговоривши дане питання, вирішили особливу увагу приділили палацу Гредлів, адже задля його збереження потрібно докласти зусиль та втілити напрацювання, зокрема тут планується зробити візит-центр та адміністрацію парку. Але палац потребує великої реставрації. Розраховуємо на допомогу українських і міжнародних фондів. А також, в межах нового управління, будемо старатися допомагати з боку області та держави", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Для представників ЗМІ адміністрація парку презентувала в урочищі «Дубравка» роботи з облаштування нової рекреаційної зони на початку найпопулярнішого туристичного маршруту «Сколе – Парашка». Тут збудований інформаційний пункт, частково влаштована стоянка для автомобілів. Роботи ведуться в рамках виконання проекту "Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат", який фінансується в рамках програм транскордонного співробітництва «Польща-Білорусія-Україна 2014-2020». Партнери проекту: Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна" (Україна) та Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia”(Польща).

Журналістів ознайомлено з планами національного парку по освоєнню виділених екологічних коштів для впорядкування шляхів активного екологічного туризму. На даний час із виділених 1400тис. грн. проведено процедури закупівлі через «Прозоро» на суму 949,0 тис.грн, а на бюджетний рахунок парку вже поступило 97,8тис.грн.


Учасники робочої зустрічі здійснили похід на вершину гори Лопата.Мандрівники неймовірно були вражені круговою панорамою навколишніх краєвидів з гори Кудрявець.

Приємну втому після походу компенсували запашним вечірнім трав'яним чаєм.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі