Земля — наш спільний дім

Саме під такою назвою пройшов екологічний урок на базі еколого-просвітницького центру Крушельницького лісництва. Екологічний захід відбувся 20 березня у Всесвітній день Землі. Учні і вчителі Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. були не тільки слухачами, а і активними учасниками заходу.

Школярі із задоволенням переглянули презентацію, присвячену правильному поводженню з відходами, адже ідея створення еколого-просвітницького центру на базі Крушельницького лісництва і полягала в тому, щоб навчити дітей, місцевих жителів та відвідувачів правильно повидитись з побутовими відходами.

після цього розпочалась і активна частина зустрічі і діти зіграли в екологічну гру «Сортуй сміття правильно». Але найбільше враження на дітей справив науково-документальний фільм «хай-тек сміття 21 ст.

Після пізнавальної частини програми учні взяли участь в екологічному квесті, який був підготовлений вчителями школи. Переможці змагань були нагороджені призами.

Марина Приндак,
фахівець з екологічної освіти