Зелена країна дитячими руками

Цими днями було проведено спільний захід Бутивлянського лісництва і Коростівської ЗЗСО I-II ст. всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» у рамка програми президента України «Зелена країна».

Висловлюємо подяку директорці школи Жолобович Х.О. та небайдужим дітям, які залюбки долучились до озеленення шкільного подвір’я. Кожен обрав собі дерево до смаку і посадив його. Так на тер-рії школи з’явились пухнасті сосни, зігріті дитячими долонями, модрини, що вже починають жовтіти, щоб навесні розпустити яскраві зелені пагінці та стрункі туї, що з легкої дитячої руки будуть з року на рік тягтись до сонця. Посаджене власноруч дерево прививає любов та повагу до природи!

Дерева, до посадки яких долучились щирі дитячі душі та маленькі рученята будуть швидше рости та безсумнівно стануть окрасою шкільного подвір’я!

Анастасія Свистун,
помічник лісничого Бутивлянського лісництва