Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Здорово і недорого

Травень місяць багатий на вихідні, погодні умови сприяють можливим походам в гори. В національному парку «Сколівські Бескиди» підготовлена мережа піших туристичних шляхів. Ознайомитись з ними можна на сайті за посиланням: http://skole.space/ua/home.html. Ви зможете підібрати собі туристичний шлях та спланувати мандрівку максимально зручно.

Не зайвим буде нагадати про 10 основних речей, які необхідно взяти в похід:
карту, надійний міцний одяг та взуття відповідно до погодніх умов, захист від дощу, КЛМН (кружка, ложка, миска, ніж), намет, засоби для приготування їжі, аптечку, ліхтарик, ремнабір: (голка, нитка, мотузка), рюкзак.
Працівники дільниці рекреації та благоустрою підготовили для відпочинку рекреаційні пункти, серед основних: Тустань, Мальмансталь, водоспади – «Кам′янка», «Гуркало».


Пропонуємо цікавий пізнавально-природничий маршрут, що починається від з/д вокзалу м. Сколе попутньо відвідавши музей «Сколівщина» до Павлового потоку – Джерел мінеральної води (5040).
На туристичних шляхах можна побачити первоцвіти: крокуси, вовче лико, цибуля ведмежа (черемша), анемони, первоцвіт весняний.
На полонинах гори Парашка та Росохацьких місцями лежить ще сніг, але неповторні просторі краєвиди Бескидів варті того щоб їх побачити.


Обов'язково налаштуйтесь позитивно, відкиньте усі погані думки, сумніви і насолоджуйтесь природою. Не забувайте про дотримання карантинних вимог.

Запрошуємо відвідати Сколівські Бескиди, оздоровитись чистим гірським повітрям, по смакувати джерельної води.

Роман Сорока,
начальник відділу дільниці та рекреації

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт