Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Здоров’я дитини – багатство родини

06.12.2019 року в Сколівській ЗЗСО I-III ст. № 2 був проведено навчально-виховне заняття на тему «Зелена аптека». Мета даного навчання: створити умови для осмислення нової та вже відомої інформації про рослини; ознайомити учнів з різноманітними рослинами НПП «Сколівські Бескиди»; виховувати в учнів любов до живої природи; формувати дбайливе ставлення до рослинного світу; розкривати глибинний зміст народознавчих вірувань в оздоровлювальну силу природи; заохочувати до здорового способу життя; до самостійного читання літератури про цілющі трави та їх властивості.


Під час даного була присутня завідувачка організаційно-масовим відділом ЛОДЕНЦ Галина Матющенко. Школярі переглядали відео презентацію про лікувальні рослини та їх вплив на здоров’я. Після того вони розгадували кросворди, сканворди. Грали в ігри та проводили змагання: « Найкращий знавець лікарських рослин».


По завершенню учні разом з вчителем Романишин Л. М. і представником НПП «Сколівські Бескиди» Федишин О. М.та підвели підсумки: «Здоровий не знає, який він багатий», «Здоров’я не купиш ні за які гроші».

Оксана Федишин,
фахівець з екологічної освіти
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі