Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Здоров’я бережи, сам собі допоможи!


7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.
Першочергова мета Всесвітньої організації охорони здоров’я спрямована на те, щоб забезпечити населенню можливість користуватися необхідними послугами охорони здоров’я тоді, коли в цьому є потреба, безпосередньо за місцем проживання і без будь-яких фінансових труднощів.

Всесвітній день здоров’я – одна з численних можливостей для розповсюдження інформації про важливість забезпечення справедливого доступу, до послуг охорони здоров’я не тільки в інтересах здоров’я окремих людей, а й в інтересах здоров’я національної економіки і суспільства в цілому. Головною метою цього дня - є підвищення обізнаності громадян та представників окремих спільнот про небезпеку різних захворювань, які вважаються найбільш поширеними. День здоров’я — загальне свято не тільки працівників медицини та системи охорони здоров’я, але і всіх людей, які дотримуються засад здорового способу життя.
На сьогодні - цей день став ще більш актуальним та необхідним. Будьте всі здорові!

Оксана Федишин,
еколого-освітній відділ
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі