Збережи життя на планеті

Днями учні шкільного лісництва при Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. Стефанії Вітрук та вихованці гуртка «Юні екологи» (керівник Лариса Романишин) стали учасниками тренінгу "Планета моєї мрії».

Учні взяли активну участь у тренінгу, із завзяттям відстоювали свою точку зору під час дискусії про роль людини в природі, активно дебатували на тему «Що я можу зробити для поліпшення екологічної ситуації?», розповідали про особливості антропогенного впливу, обговорювали значення збереження біорізноманіття нашої планети.

Цікаві завдання запропонували учасникам тренінгу провідний фахівець НПП «Сколівські Бескиди» Іванна Іваникович та вчитель історії Наталія Ткачик. Учасники тренінгу зробили висновок, що майбутнє планети залежить від кожного з нас.

Прес служба