Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах

19 лютого відбулась установча нарада в рамках проекту «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах з ціллю збереження їх природоохоронної та кліматичної функціональності», який реалізовується Українським товариством охорони птахів у співпраці із Франкфуртським зоологічним товариством за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини.


В установчій нараді взяли участь представники 4 областей наукових установ, дерпатаментів екології та природних ресурсів, обласних управлінь лісового та мисливського господарства та національних природних парків. Від Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства участь у нараді взяв перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, а від НПП "Сколівські Бескиди" в.о. директора Василь Приндак та провідний інженер Володимир Піщальник.
З вітальним словом до учасників наради виступили директор Українського товариства охорони птахів Олег Дудкін та міжнародний керівник проекту Стівен Райт.

В ході зустрічі представлено основні цілі та завдання проекту, відбулась презентація компонентів проекту та обговорення плану діяльності з партнерами проекту, а саме: НПП «Бойківщина», НПП «Гуцульщина», НПП «Зачарований край», НПП «Сколівські Бескиди» і РЛП «Черемоський».


Основними завданнями проекту є природоохоронний напрямок, робота з громадами, підтримка підприємництва в громадах, інформування, просвіта та підвищення обізнаності жителів громад. З вищезазначених питань відбулась жвава дискусія.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі