Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Засідання науково-технічної ради

11 грудня 2020 року відбулось чергове засідання науково-технічної ради НПП «Сколівські Бескиди». Засідання проводилось в онлайн-режимі. Розглянуто планові питання виконання запланованих лісогосподарських і природоохоронних заходів, а також звіт по результатах проведених науково-дослідних та еколого-просвітницьких робіт.


Протягом 2020 року установою виконані всі природоохоронні та лісогосподарські заходи згідно затвердженого ліміту на використання природних ресурсів.

Науковцями проводились дослідження щодо грунту та повітря, різновиду мохоподібних на постійних лісівничих пробних площах, також були проведені обстеження печер на дослідження фауни рукокрилих і розпочався моніторинг популяції рисі.

На даний час у парку успішно реалізовується 5 природоохоронних програм, серед них: підтримка субпопуляції зубра європейського, розвиток еколого-освітньої роботи, рекреаційна діяльність, збереження етнокультурної спадщини та збереження біорізноманіття. У звіті проаналізовано виконання всіх міроприємств вищевказаних програм.

В ході засідання було погоджено плани науково-технічних заходів та заходів з екологічної освітньо-виховної роботи, план засідань науково-технічної ради на 2021 р. Також було погоджено та запропоновано до затвердження новий персональний склад НТР.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі