Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Запрошуємо на Новорічні та Різдвяні свята в НПП Сколівські Бескиди…

Сколівські-Бескиди

Відпочинок в НПП «Сколівські Бескиди» приносить багато вражень і задоволення кожному, хто хоча б раз відвідав його територію. Спеціально відведені та облаштовані місця відпочинку, рекреаційні зони та оглядові майданчики манять око відвідувачів не тільки влітку, а й зимою, особливо під час Новорічних та Різдвяних свят.

Відвідавши Еколого-просвітницький центр в Бутивлянському лісництві, ви зможете ознайомитись з побутом та традиціями святкування Різдва в Карпатському селі. Завітавши в Завадківське лісництво, можна скористатись послугами кінної прогулянки на конях, тут вам проведуть екскурсію та розкажуть про звичаї та обряди цього краю.

Не залишить вас без цікавих вражень і Крушельницьке лісництво. Тут можна побачити як з-під сніжного покриву зеленіють зелені, різноманітної форми вистрижені фігури декоративних кущів, а в центрі садиби – тризуб.

Відвідвідайте також Водоспад на р. Кам'янка. Морозяна свіжість гірського потоку та кришталеві крижини додадуть відчуття справжньої зими, без якої кожний з нас не уявляє Новорічних та Різдвяних свят.

Андрій Климович,
начальник дільниці рекреації та благоустрою
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі