Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


За незаконне полювання потрібно відповідати!

25.01.2020 року працівниками рейдової бригади служби державної охорони ПЗФ НПП „Сколівські Бескиди” у кв. 25 Підгородцівського лісництва в адміністративних межах Новокропивницької сільської ради, що є природно-заповідним фондом України загальнодержавного значення, виявлено факт незаконного полювання та добування однорічного самця козулі європейської.

На місці вчинення злочину було виявлено чотирьох місцевих жителів смт. Східниця. Про вчинення порушення було повідомлено та викликано на місце події групу швидкого реагування Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, зареєстровано факт незаконного полювання та внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань.


Тепер горе-мисливцям відповідно статті 248 КК України загрожує покарання у вигляді штрафу у вигляді від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, а також відшкодування збитків завданих тваринному світу у розмірі 32 тис. грн.

Відділ охорони території
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі