Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


З Мiжнародним Днем лiciв!

21 березня відзначають Міжнародний день лісів. Цьогорічне гасло «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту». Саме у Міжнародний день лісів розпочинається лісівнича акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом!», яка триватиме до Дня довкілля - 17 квітня 2021 року.


Цьому святу передувала досить тривала історія. Вперше відзначати День лісу запропонували на 23 Генеральній Асамблеї Європейської конфедерації сільського господарства у 1971 році, а Всесвітня Продовольча та сільськогосподарська організація при ООН підтримала цю ідею. На офіційному рівні відзначати цей день прийняла Генеральна Асамблея Організації Обєднаних Націй 28 листопада 2012 року.

Дуже символічно, що цей день святкується в день весняного рівнодення у Північній півкулі Землі, що вважається весняним відродженням природи та початком весни. Також в цей день всюди організовуються різноманітні заходи та кампанії пов’язані з озелененням та висадженням дерев.

Ліси на території НПП «Сколівські Бескиди» займають 98,5% площі та складають 24012 га і сформовані характерними для Карпатського регіону деревними та чагарниковими породами, в основному буком, ялицею, ялиною, кленом-явором, та відіграють винятково важливу роль завдяки своїми унікальними екосистемними функціями та властивостями.

Відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі