Юні гості у Крушельницькому лісництві

Гарного осіннього дня до Крушельницького лісництва завітали учні 4-Б класу Винниківської санаторно-курортної школи з учителем Дубравською Богданою Михайлівною.

У лісництві завжди раді подібним візитам, адже саме з такого віку потрібно прививати любов до природи, вчити берегти навколишнє середовище та бачити прекрасне навколо себе.

Щоб не обмежуватися тільки розповідями, помічник лісничого Ігор Корчинський, провів для гостей екскурсію по території Крушельницького лісництва. Дітки побачили розсадник, а також парники, в яких закладають живці декоративних рослин та ознайомилися з їх видами. Також відвідали еколого-просвітницький центр, де дізналися про сортування відходів - друге життя сміття. А на завершення із задоволенням посмакували ароматний трав’яний чай власного виробництва.

Після закінчення цікавої екскурсії, школярі сфотографувалися на згадку про екскурсію в лісництві.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва