Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Ялинкова кампанія 2020-2021 рр. триває

Під час ялинкової кампанії 2020-2021 рр. заготівля та реалізація новорічних ялинок на території НПП «Сколівські Бескиди» не проводиться .

З метою посилення охорони лісових насаджень від самовільної заготівлі новорічних ялинок та організованого проведення ялинкової компанії 2020-2021 р.р. по НПП та Сколівському відділенні поліції видано спільний наказ № 141/38 від 03.12.2020р. «Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період». Розроблено спільний графік чергування служби охорони ПЗФ парку та працівників Сколівського відділення поліції на ЗД вокзалі м. Сколе та об’їзній дорозі м. Сколе. Розроблено окремі графіки чергування працівників служби охорони ПЗФ лісництв в місцях можливої незаконної заготівлі ялинок. Створено 4 мобільні групи з числа працівників служби охорони ПЗФ. Залучено 16 працівників служби державної охорони ПЗФ парку, 1 працівник міліції . Виділено додатковий резерв ПММ для службових автомобілів.
Проводиться роз’яснювальна робота з жителями населених пунктів через сільські ради, установи та школи. З метою популяризації новорічної атрибутики у вигляді новорічних букетів спільно з районним відділом освіти проведений конкурс на кращий новорічний букет.

Відділ охорони території
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі