Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Висадка дерев у Крушельницькому лісництві

Рослини не мають карантину і не можуть чекати його завершення

Карантин, запроваджений через коронавірус, завадив провести в березні масштабну акцію висадки дерев. Втім, весняні посадки у Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди» тривають у «масочному режимі».


Сумнозвісний коронавірус врешті-решт відступить, життя повернеться у звичне русло, а про зелене майбутнє треба думати вже сьогодні. Рослини не мають карантину і не можуть чекати його завершення. Наприклад, для поновлення лісу природа відводить навесні тиждень-два, коли все цьому сприяє – вологий ґрунт, поступове прогрівання землі й повітря.
Тому, у квітні поточного року інспекторами з охорони природно-заповідного фонду було проведено доповнення в культурах 3-річного віку і введення в культурах 4 і більше років. Проведено доповнення лісових культур на площі — 2,8 га., введення на площі – 12,3 га. і було використано 11465 шт. саджанців ялиці. Також було здійснено посадку дуба звичайного, крупномірним садивним матеріалом у кварталі 16 виділі 1.

Для посадки, доповнення і введення лісових культур використовується власний посадковий матеріал, вирощений в розсадниках та теплицях.
Сучасні ліси - це зелені скарби, набуті клопіткою працею декількох поколінь лісівників. І ліс віддячує людям сторицею. Створюючи могутні ліси, лісівники намагаються зробити важливий внесок для збереження кисню, який так необхідний у нашій загазованій атмосфері.

Ми стоїмо на варті «здоров’я» нашого лісу і всіляко намагаємося відродити могутність «зелених легень». А це запорука того, що ми і в майбутньому будемо ростити чудовий ліс для наших дітей та внуків.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі