Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Виїзна педрада у Крушельницькому лісництві

Цього року у жовтні місяці Сколівський районний будинок дитячої та юнацької творчості з керівником Британ Роксоланою Василівною провів доволі неформальну педраду, як її назвали самі вчителі - «виїзну». У чому неформальність? Колектив збирався не у чотирьох стінах, як це відбувається зазвичай, а на свіжому повітрі, виїхавши до Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди» та провівши зібрання просто неба.


Усе дійство проходило під назвою «Тонкощі комунікації, методика чотири вуха» та за словами працівників «було спрямоване на відходження від застарілих засідань, де кожен виступає по-черзі, усе відбувається типово і часом навіть нецікаво».
Для вчителів також було проведено екскурсію по тереторії лісництва і вони мали змогу ознайомитися з основними напрямками діяльності лісництва.

Лісничий Масендич С.О. ознайомив їх зі структурою розсадника. Не залишилися поза увагою і ландшафтні композиції. Потім екскурсію у адмінприміщені лісництва продовжив провідний інженер з рекреаційного благоустрою Герц Н.В. про болючу на сьогоднішній день тему «Відходи і сміття, як правильно сортувати їх». На стендах можна було побачити терміни розкладання сміття, їх правильне сортування, переробка і виготовлення з них декоративних виробів, надаючи їм так зване «друге життя».

На завершення вчителів пригостили чаєм з лікарських рослин, які вирощені на садибі, в затишному приміщенні лісництва.

Сергій Масендич,
Лісничий Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі