Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Всесвітній день екскурсовода

Щорічно 21 лютого всі туристичні міста та регіони світу відзначають Всесвітній день екскурсовода (International Tourist Guide Day). Свято було започатковане в 1990 році та вперше відзначалося в Лондоні, який є одним з найбільших туристичних центрів світу. Ініціатором заснування події була Міжнародна федерація асоціацій екскурсоводів.Самі професії екскурсоводів та гідів з’явилися з тих пір, коли люди почали подорожувати.

Сучасний гід чи екскурсовод повинен володіти іноземними мовами, бути відмінним оратором та добре розбиратися в предметі своєї розповіді. Адже основним їх завданням є те, щоб мандрівник повернувся до дому з масою нових позитивних вражень та знань.
Національний природний парк "Сколівські Бескиди" на сьогоднішній день пропонує відвідувачам такі рекреаційні послуги: прогулянка по еколого-пізнавальних стежках, загально-оглядові піші маршрути, екскурсії до 4-х еколого-просвітницьких центрів, до цікавих природних об’єктів (водоспади, полонини, старовірові ліси), історичних об’єктів, музеїв, воль′єрів.

Оксана Федишин,
фахівець з еколого-освітньої роботи
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі