Війна, екологія та ліс

Війна, якими б не були її причини, приносить невимовні жахи для цивільного населення і може протягом лічених хвилин знищити те, що іноді було створено цілими поколіннями. Крім людських страждань, що завдає війна, вона також веде до руйнувань навколишнього середовища,
Саме на таку тему, днями, у Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 для учнів шкільного лісництва, фахівцем парку було проведено заняття на тему «Війна, екологія та ліс».

Школярі переглядали презентацію про вплив ракетних обстрілів, пожеж на грунтовий та рослинний покрив, про забруднення повітря, порушення та зміну ландшафтів.

Під час уроку учні висловлювали свої думки про відновлення природи, моніторинг лісів парку. На долоньках «щастя» писали побажання щодо збереження екосистеми природних територій, продовження життя у європейській зеленій країні.

Оксана Федишин,
провідний фахівець