Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Відкриття рекреаційного пункту «Дубравка»

19 вересня відбулись урочистості з нагоди відкриття рекреаційного пункту «Дубравка» в національному природному парку «Сколівські Бескиди». Заходи присвячені Дню європейської співпраці та Дню працівника лісового господарства.


Відкриття цього рекреаційного пункту є яскравим прикладом успішної співпраці та фінансування різних джерел: кошти проекту «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат», який фінансується в рамках програм транскордонного співробітництва «Польща-Білорусія-Україна 2014-2020», кошти цільового фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської ОДА та кошти НПП «Сколівські Бескиди».

У заходах взяли участь Руслан Стрілець - заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Юрій Бучко – заступник голови Львівської ОДА, Анатолій Дейнека – начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Лідія Лисих – заступниця директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, Руслан Гречаник – директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Микола Маланич – начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області, Наталія Табака – начальниця Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, Ольга Парасоцька - керівник Представництва Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, Микола Романишин - голова Сколівської районної ради, Роман Чудійович - заступник голови Сколівської РДА.


У своєму виступі Дейнека А.М. відмітив, що всі ці заходи відбуваються в переддень святкування професійного свята - Дня працівника лісового господарства, та привітав працівників НПП «Сколівські Бескиди», і вручив вітальні Грамоти та Подяки.

В рамках святкувань також було проведено посадку алеї, на якій було висаджено дерева та кущі восьми видів. Через декілька років вони стануть окрасою цієї місцевості. Учасники дійства мали можливість посмакувати бойківськими стравами, якими пригощали представники проекту «Відтворення та збереження кулінарних традицій для промоції культурного спадку гірських транскордонних регіонів».

Подяка за співпрацю та розуміння Львівській ОДА та обласній раді, Представництву Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», Львівському обласному управління лісового та мисливського господарства, Департаменту екології та природних ресурсів і, Сколівській РДА та районній раді.
Ця рекреаційна зона і надалі буде розвиватись для цього щоб вона стала улюбленим місцем для туристів та відвідувачів Сколівщини і місцевих жителів.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі