Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Від тисячі до мільйона!

Основними напрямками ведення рекреаційної діяльності у межах території парку є надання платних послуг відвідувачам та туристам.

З часу створення парку в сфері рекреаційної діяльності виконано значний обсяг робіт. Для забезпечення комфортного відпочинку відвідувачів національного парку облаштовано 8 рекреаційних зон, 10 еколого-пізнавальних стежок та маршрутів, 2 туристичні притулки, 4 еколого-просвітницькі центри.

Облаштування даних об’єктів здійснювалось як власними коштами так і з залученням коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
Одним з основних напрямків рекреаційної роботи є надання відвідувачам території нацпарку послуг короткострокового відпочинку та проведення організованих екскурсій.

Перші послуги парк почав надавати у 2001 році, і їх сума складала 1 тис. грн. З 2002 року почалося зростання суми коштів. Так в 2002р. надходження становили 7,2 тис. грн., 2010р. – 119,5 тис. грн., а в 2018р. – 653, 8 тис. грн., в 2019 р. – 1000000 грн.


Таке значне збільшення обсягу отриманих коштів зумовлено зростанням кількості відвідувачів через створення умов відпочинку на природі, наближенням рекреанта до природних та історико-культурних об’єктів.
На сьогоднішній день орієнтована кількість відвідувачів НПП «Сколівські Бескиди» становить 84 тис. чол.

Відділ рекреації та благоустрою
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі