Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Весняна зустріч з ведмедем

З настанням весни щороку олень благородний скидає свою «корону» - роги. Збір рогів є традиційним серед місцевого населення. Знайдені скиди рогів охоче купляють туристи як сувенір. Але, крім азарту, збирання рогів має і небезпечний характер, адже потрібно вирушити у найвіддаленіші глухі закутки лісових урочищ. Ці території служать резерватом природи і тут можна зустріти різних мешканців лісу, зокрема ведмедя, який в цю пору є дуже небезпечний, оскільки вставши із зимової сплячки тварина є голодна та агресивно реагує на появу людей в лісі.

IMAG0014

Вчора, 26 березня 2016 р. така зустріч трапилась втретій раз поспіль на території НПП «Сколівські Бескиди» в Майданському лісництві, де троє жителів с.Головське вирушили у пошуках рогів.  Шукачі  розійшлись по лісі, щоб охопити більшу територію. В ур. «Кочанів» кварталі  50 Майданського лісництва віч-на-віч зустрівся із господарем гір 40 річний Микола Федитник. Тварина проявила агресію та нанесла тілесні  пошкодження. Співшукачі почувши крики прибігли на допомогу і змогли відбити з лап хижака свого товариша. Потерпілому було надано медичну допомогу та доставлено в реанімаційне відділення Дрогобицької районної лікарні. Там констатували перелом ноги, численні пошкодження  від побиття.

Адміністрація парку, в черговий раз,  суворо попереджає, що з метою недопущення подібних випадків, забороняється відвідування лісових масивів в цей період.

Володимир Піщальник,

провідний інженер мисливствознавець

НПП «Сколівські Бескиди»

 

Коментарі