Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Весняні турботи природоохоронців

Цього тижня працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди» попрацювали по озелененню території, поліпшення стану довкілля, підтриманню чистоти і порядку.
Трудового настрою додали успіхи Збройних Сил України у боротьбі з російськими окупантами. Чого тільки варта знищений цими днями «русский воєнний корабель».
Наші фахівці садили ліс, дерева, кущі, доглядали за ними, робили власне нашу роботу, яку ми вміємо і любимо.
«Ліс перемоги»
За ініціативи Львівської обласної військової адміністрації спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства та громадською організацією «Добро. Дій», в рамках реалізації ініціативи Президента України «Зелена країна» проведено висадку лісу в кварталі № 22 Сколівського, у кварталі №11 Приполонинного, у кварталі №16 Крушельницького лісництв хвойних і листяних порід на загальній площі 3,6 га.
У проведенні даної акції взяли участь представники органів місцевої влади, вимушено переміщені особи, громадські організації, шкільна молодь.


«Поляна Героїв»
В урочищі «Альтана» Бутивлянського лісництва, де знаходиться поховання і пам'ятний знак полеглим воякам УПА, висаджено меморіальний дуб в пам'ять Захисника України Василя МИНІВА, майстра лісу національного природного парку «Сколівські Бескиди», який героїчно загинув у війні з російськими окупантами поблизу м. Попасна, Луганської області, 13.03.2022 року. Це нажаль другий молодший дубок.
Перший – висаджений в пам'ять Героя Небесної Сотні Олега УШНЕВИЧА, який загинув за Честь, Гідність і Волю народу на Майдані в м. Київ 20.02.2014 року.

«Співоче квітуче поле»
В урочищі «Павлів потік», улюбленому місці відпочинку сколівчан, вздовж пішохідних доріжок співочого поля працівниками парку спільно з міською радою висаджено 200 кущів лаванди, рослини з насиченим цвітінням.
А також проведено озеленення клумби в м. Сколе по вул. Гірка, де висаджено декоративні саджанці.

«Колодка» – візитівка міста
В урочищі «Колодка» доповнено алеї саджанцями ялиці та туї. Впорядковано відпочинкову зону. Чисті рекреаційні пункти – це показник культури мешканців – спільна справа всіх і кожного.
Основна увага приділена створенню тризуба, висадженого з кущів самшиту вічнозеленого. На схилі до сонця, в умовах недостатньої вологи цей кущ росте повільно і створити композицію доволі копітка робота. За задумом працівників парку тризуб по периметру підсіяно насінням квітів.

«Чисте подвір'я – чисте довкілля»
Добрий господар перед Великоднем прибирає своє подвір'я. Слідуючи традиції працівники парку прибрали територію адміністративно-господарської будівлі та ландшафтної площадки. Доповнили декоративні гірки новими квітучими кущами, підправили стрижкою існуючі композиції.

Наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та внуками.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі