Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» проведено розчистку та поновлено маркування еколого-пізнавальної стежки на гору Парашка

29 березня 2014 року в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» було проведено розчистку та поновлено маркування еколого-пізнавальної стежки на гору Парашка. В акції брали участь працівники НПП «Сколівські Бескиди», представники громадських організацій «Природа» і «Самопоміч», районної газети «Бойківська думка», учні шкільного лісництва при Сколівській школі-інтернат». Також було проведено збір сміття, облаштування пунктів відпочинку на даній стежці.

Ця стежка - є однією з найбільш відвідуваний на території Сколівщини, тому акція проходила саме на ній. Загальна протяжність маршруту – 9 км. Але попри це, він доступний навіть дітям, адже не потребує особливої фізичної підготовки та витримки. Тут цікаво у будь-яку пору року: навесні можна спостерігати пробудження природи, влітку на високогірних луках буяє різнотрав'я, восени яскраві шати бука та берези відтіняють темно-зелену хвою ялиць та смерек, а взимку око милують пухнасті засніжені вершини.

Майбутнє лісу в твоїх руках

Мета даного заходу - привернути увагу громадськості, дітей і жителів регіону до проблем рекреаційної галузі регіону (розказати про переваги «культурного» туризму у порівнянні з «диким», засміченість екологіних стежок), вміння проводити час на природі, вміння бачити «невидиме» життя рослин і тварин.

Майбутнє лісу в твоїх руках

Зокрема також було піднято питання безпеки на маршрутах, зокрема: як слід одягатися, збираючись до лісу? Чому? Які речі треба взяти із собою для походу у ліс? Навіщо?

Результати даного заходу можуть стати корисними для відвідувачів парку кожного мешканця регіону, вчителям біології, екології та природознавства з метою проведення екскурсій та позакласних заходів, допоможуть школярам замислитись над екологічними проблемами нашого краю та змінити своє ставлення до природи.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі