В очікуванні весни

В Коростівському ЗЗСО І-ІІ ст. в 5 класі було проведено відеопрезентацію з елементами бесіди на тему "Найцікавіші мешканці Національного парку в очікуванні весни".

Хоч весна вже на порозі, проте пройде ще деякий час, поки все довкола зазеленіє, та тварини зможуть повноцінно харчуватись. На уроці учні ознайомились з тим, як тяжко оленям, козулям, кабанам переживали снігову та морозну зиму.

Ділились своїми враженнями від зустрічі з тваринами, адже цієї зими майже кожен мав змогу спостерігати їх біля своїх домівок. Згадали, як можна допомогти лісовим мешканцям у суворі зимові часи.

Учні активно відповідали на запитання, ділились своїми знаннями про життя тварин у зимовий період. Розповідали, як особисто вони допомагали тваринам. Адже, навіть, від найменшого вчинку, спрямованого на допомогу природі, залежить майбутнє кожного з нас!

Анастасія Свистун
провідний фахівець екоосвіти