В еколого-просвітницькому центрі на базі Бутивлянського лісництва проведено ремонт

Природоохоронний захід «Проведення поточного ремонту еколого-просвітницького центру у Бутивлянському лісництві» профінансований з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017.
Загальна вартість проекту – 100,0 тис. грн.

До початку проведення робіт

Після проведення робіт

Метою проекту є облаштування приміщення, організація та підтримка роботи еколого-просвітницького центру на базі Бутивлянського лісництва для виховання в дітей шкільного віку, студентів та громадськості екологічного мислення та культури, бережливого ставлення до природи та довкілля.
Виконання заходу забезпечить безперебійне функціонування еколого-просвітницького центру, збереження приміщень та створення комфортних умов перебування відвідувачів.

До початку проведення робіт

Після проведення робіт
В рамках заходу
• здійснено перекриття даху та облаштовано фасад
• добудовано приміщення для зберігання дров та облаштовано туалет
• поновлено кімнату музей новими експозиціями з писанок

Еколого-просвітницький центр створено з метою: проведення еколого-просвітницької роботи серед дітей, школярів, студентів, широкого загалу людей;розширення контактів з громадськістю; розповсюдження знань про стан ведення лісового господарства, його розвиток та державну лісову політику; ознайомлення відвідувачів парку з побутом бойківського краю, його сакральною архітектурою та культурою, а також з тваринним та рослинним світом цієї території.
Тут представлені елементи побуту бойків XIX-XX ст.
Також можна вивчити анатомію рогів оленя благородного та козулі європейської, які представлені на стенді. Надзвичайно цікавим є «Дерево-загадка», на якому зображено 10 фігур живих істот.
Приміщення еколого-просвітницького центру оформлено за допомогою лісових меблів.

Іван Фіцич
Лісничий Бутивлянського лісництва