Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Участь у всеукраїнській науковій конференція

9-12 вересня 2021 р. відбулася XVII всеукраїнська наукова конференція «Стан і біорізноманіття екосистем Шацького національного природного парку та інших природоохоронних територій», присвяченої пам’яті професора, доктора біологічних наук Костя Адріановича Татаринова». Конференція проходила на біологічному факультеті (м. Львів) та біолого-географічному стаціонарі (смт Шацьк) Львівського національного університету імені Івана Франка.

У роботі конференції взяли участь 65 учасників з 39 провідних наукових і навчальних установ Києва, Львова, Харкова, Шацька, Івано-Франкового, Одеси, Сум, Ужгорода, Житомира, Брно (Чехія), Нью-Делі (Індія), Копенгаген (Данія) та інших міст. Більшість з них підпорядковані Міністерству освіти і науки України, Національній академії наук України; були представлені також інституції природозаповідного фонду України, реабілітаційні центри для тварин та громадські організації.

На конференції було заслухано ряд актуальних, фундаментальних і прикладних питань із: зоології, екології, гідроекології, популяційної генетики, охорони природи, мікроеволюції, мікробіології, ботаніки тощо. Також було представлено доповіді, що стосувалися змінам клімату та його впливу на ключові види екосистем, наслідки негативного антропогенного впливу та впливу інших екологічних чинників на біотичні системи; пошук шляхів їх подолання, проблеми та перспективи розвитку об’єктів природо-заповідного фонду України.

До участі в конференції долучились також представники НПП «Сколівські Бескиди», представивши матеріали конференції на тему «Основні екологічні критерії оцінки стану піших туристичних шляхів»

Джерело: https://bioweb.lnu.edu.ua/news/xvii-naukova-konferentsiia-stan-i-bioriznomanittya-ekosystem-shatskoho-natsionalnoho-pryrodnoho-parku-ta-inshykh-pryrodookhoronnykh-terytoriy

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі