Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

11 травня 2021 року у Львові відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання використання та збереження природних ресурсів прикордонних територій України і Польщі». Організаторами конференції були: Західний науковий центр НАН України і МОН України (Львів, Україна) та Державна установа «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» та Інститут екології Карпат НАН України (співорганізатори).


Конференція присвячена розвитку і удосконаленню міжнародного співробітництва щодо збереження природного середовища і ресурсів (зокрема водних) прикордонних територій України та Польщі, започаткуванню нових науково-практичних, взаємовигідних проєктів, контактів між академічними і освітніми інституціями, владними органами, організаціями реальних секторів економік в інтересах української та польської сторін.
Під час конференції було розглянуто такі основні напрямки:
1). Дослідження природного довкілля в українсько-польському прикордонні: соціальні й еколого-економічні аспекти
2.) Актуальні аспекти забезпечення стійкості природних і ренатуралізації антропогенно трансформованих екосистем в умовах кліматичних змін – науковий, організаційний та правовий контексти
3.) Геоінформаційні технології моніторингу, моделювання та прогнозування екологічної безпеки прикордонних територій

До науково-практичної конференції долучились представники НПП «Сколівські Бескиди», зокрема к.б.н., науковий співробітник НПП «Сколівські Бескиди» О. І. Леневич підготувала матеріли на тему: «До питання вивчення рекреаційного навантаження та моніторингу туристичних шляхів в гірському регіоні».

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі