Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ

Нещодавно завершилась літня школа, яка проходила 13-27 вересня в м. Яремче (на базі Карпатського національного природного парку) в рамках виконання міжнародних проектів ЕРАЗМУС+ «INTENSE: Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології» та Міжнародного Вишеградського Фонду «Зелено-Голуба інфраструктура у містах країн колишнього СРСР – вивчаючи спадщину та досвід країн Вишеградської четвірки».

Організатори літньої школи були: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (м. Харків, Україна), Естонський університет природничих наук (Тарту, Естонія) та Інститут екології Карпат НАН України (Львів, Україна) у співпраці з українськими (Одеський державний екологічний університет) та міжнародними партнери (University of Natural Resources and Life Sciences (Австрія), EKAPRAEKT (Білорусь), Opole University of Technology; Wrocław University of Environmental and Life Sciences (Польща), Martin Luther University HalleWittenberg (Німеччина), Slovak University of Agriculture (Словаччина), University of Ostrava (Чехія).

Мета проведення літньої школи вдосконалити та поглибити наукові знання; підбір розумних шляхів для розв’язання складних екологічних питань. В даному випадку - це розвиток та функціонування Зеленої і Голубої інфраструктури у містах та містечках в гірському регіоні і на теренах колишнього СРСР загалом.

Для розв’язання поставлених завдань учасники літньої школи прослухали курс лекцій, зустрілись та обговорили низку актуальних питань з представниками місцевої влади, проаналізували статистичні дані, провели польові дослідження тощо.
Підсумком літньої школи було: 1) представлено звіт виконаних робіт за трьома напрямками: І великі міста Івано-франківськ (Львів, Харків, Одеса); ІІ малі міста − Яремче → Карпатський НПП (Івано-Франківська обл.), (Сколе → НПП «Сколівські Бескиди» (Львівська обл.), Чугуїв → центр військових поселень (Харківська обл.), Вилкове → Дунайський біосферний заповідник (Одеська обл.)); ІІІ група − територія Карпатського національного природного парку; 2) вручення сертифікатів; 3) опублікування матеріалів у фаховому виданні.

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт