Участь у міжнародній конференції молодих учених

У Львові 28 жовтня 2021 р. відбулася IV (XV) Міжнародна конференція молодих учених «Наукові основи збереження біотичної різноманітності». Організаторами наукової конференції були рада молодих учених Інституту екології Карпат НАН України.

На конференції заслухали доповіді молодих вчених та обговорити результати оригінальних досліджень за такими напрямками:
1. Збереження біорізноманіття;
2. Управління біорізноманіттям на природоохоронних територіях;
3. Біомоніторинг стану природного середовища.

Jpeg

У роботі конференції взяли участь 46 науковців з різних установ, зокрема: Інституту екології Карпат НАН України, Державного природознавчого музею НАН України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Відділення фізико–хімії горючих копалин Інституту фізико–органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Національного університету «Львівська політехніка», Рівненського природного заповідника та ін.
До участі у IV (XV) Міжнародній конференції молодих учених також долучилась Оксана Леневич – к.б.н., науковий співробітник НПП «Сколівські Бескиди» та виступила з доповіддю на тему: «Оцінка впливу лінійної форми рекреації на ґрунтовий покрив у межах лісових екосистем: методика та результати практичного застосування».

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник