Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Купить ткань для обивки мягкой мебели недорого в спб интернет магазин www.mikspb.ru.

У НПП «Сколівські Бескиди» проведено основний захід акції «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2016»

29 березня у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» було посаджено 1,0 га лісових культур зі складом 6Яц2Бк2Яв в урочищі Зелемінь (кв.13 вид.15) Сколівського лісництва. Захід проведено з метою роз’яснення для широких кіл громадськості важливості та особливостей створення лісових насаджень, ознайомлення громадськості з роботою лісівників, правилами техніки безпеки, набуття практичних навиків посадки лісових культур.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Взяти участь у Акції мали можливість всі зацікавлені особи. Ними стали студенти та аспіранти ВНЗ, жителі м.Сколе, ветерани лісового господарства і працівники НПП «Сколівські Бескиди». Таке бажання виявила і аспірант Інституту Екології Карпат НАН України Оксана Леневич. ЇЇ обізнаність і природолюбність спонукає і інших до добрих справ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Лісничий Сколівського лісництва Юрій Волос провів інструктаж з техніки безпеки і учасники Акції вирушили пішки до лісокультурної ділянки. Цього дня погодні умови сприяли посадці лісових культур. До кінця робочого дня ділянка була заліснена стандартним садивним матеріалом.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожен учасник заходу був задоволений своєю роботою. Дякуємо усім за активність, бо відповідальність та завзятість об’єднує всіх нас навколо лісу.

Леся Джуфер, провідний інженер
з лісовідновлення НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі