Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


У Львівському ОУЛМГ пройшов навчальний семінар з питань рекреації на лісових територіях

20-21 листопада у Львівському обласному управлінны лісового та мисливського господарства пройшов дводенний навчальний семінар на тему «Планування рекреації і залучення громадськості», «Підтримка відповідального лісокористування для сталого розвитку». Семінар організовано Всесвітнім фондом природи WWF в Україні спільно з відділом Міжнародних програм Федеральної служби лісів США та ГО «ФОРЗА».

Розпочала роботу семінару Шейла Слемп, спеціаліст програм в Україні і Європі відділу міжнародних програм Лісової Служби США. Ппізніше до виступу були запрошені: перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, координатор Всесвітнього фонду природи WWF в Україні Богдан Проць, голова громадської організації «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Леся Лойко та начальник відділу заповідної справи та екомережі Департаменту екології та природного середовища Львівської облдержадміністрації Інеса Шемелинець.

Від НПП "Сколівсьькі Бескиди" участь у семінарі взяв заступник директора з наукової роботи Приндак В.П.

В рамках проведення семінару учасники ознайомилисть із особливостями та основними напрямками рекреаційної діяльності в США. З відповідною інформацією про свої заповідні установи у вигляді презентацій виступили Том Вагнер, керівник лісового відділу Національного заповідника «White Mountain National Forest» із штату Нью Гемпшир, США та Тім Елінг, менеджер рекреаційних програм Національного заповідника «Daniel Boone National Forest» із штату Кентукі, США. Від України з презентацією рекреаційної діяльності своїх парків виступили Шишка М. (НПП "Північне Подіолля) та Приндак В.П (НПП "Сколівські Бескиди".

Слід зазначити, що Лісова Служба США вирішила продовжити співпрацю з лісівниками України, завдяки позитивному досвіду від проведення попередніх тренінгів у Карпатському регіоні, які були направлені на сталий розвиток місцевих громад та лісового господарства, в тому числі з питань рекреації та залучення волонтерів.

Прес-служба
НПП "Сколівські Бескиди

Коментарі