Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


У Крушельницькому лісництві проконсультують щодо озеленення


У Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди», що знаходиться в селі Крушельниця уже тривалий час успішно вирощують для реалізації населенню якісні декоративні саджанці хвойних і листяних порід різноманітних форм та кольорів.

З хвойних – туя західна різних форм (колоновидна, куляста, вересовидна, пірамідальна, золотиста, золотистокінчикова); ялина (канадська форма конічна, кейбаб, подушкова), ялівець (козацький, скайрокет (скельний)), кипарис (Булевард, Лавсона).

Листяних - самшит вічнозелений; барбарис Тунберга і гібіскус сірійський.
Увесь посадматеріал вирощується у відкритій кореневій системі. Та й якість завдяки сучасному підходу до вирощування, є високою. До кожного виду рослин тут індивідуальний підхід адже одні – швидкоростучі та добре приживаються, інші – повільніше вкорінюються та потребують особливого догляду. Й ціна, незважаючи на це, помірна. Основний ринок збуту – в межах області.

Якщо вас зацікавила дана інформація і ви бажаєте придбати для озеленення декоративний посадматеріал, звертайтесь за адресою Львівська обл., Сколівський р-н, м. Сколе, вул. Кн. Святослава, 3, Тел./факс: (03251) 2-14-11, E-mail: beskydy2005@ukr.net НПП «Сколівські Бескиди» або с. Крушельниця, Сколівського р-ну (096) 45-75-149 Микола Богданович майстер з охорони природи (лісництво).

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі