Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Туризм і рекреація на території НПП “Сколівські Бескиди”

В 2005 році туристично-рекреаційний комплекс Сколівщини набув інтенсивних темпів розвитку. Зміни відбулися в усіх напрямках галузі. Зокрема - у сфері культурно-спортивного життя краю важливою подією стало проведення в смт. Славське II Українсько-австрійського фестивалю, результатом якого є на даний час поглиблена співпраця з іноземними партнерами. Сколівщина неодноразово приймала міжнародні та внутрішні змагання із зимових видів спорту на навчально-спортивній базі "Тисовець" проводилась основна підготовка олімпійської збірної України (Турин-2006).

Не менш важливим є сфера екологічного туризму і розробка нових туристичних маршрутів регіонального та міжнародного значення спільно з НПП "Сколівські Бескиди" та ЛНУ ім.І.Франка (Трускавець - Сколе - Моршин), (Сколе - г.Парашка - Майдан), (Славське - г. Чорна Ріпа - озеро Синьовир).

Значна увага протягом року приділялась проведенню семінарів, тренінгів, круглих столів з метою покращення якості послуг у сфері сільського туризму, але проблемою і надалі залишається низький рівень офіційно зареєстрованих агроосель. І на 2006 рік згідно з розпорядженням №113 від 02.03.2006 року розробляється система заходів щодо усунення даної проблеми.

Для раціонального використання туристично-рекреаційних ресурсів та популяризації району було прийнято участь у III Всеукраїнській виставці-ярмарку "Українське село запрошує" та 11-тій Міжнародній туристичній виставці "U I T T - 2005" : "Україна - подорожі та туризм" м.Київ. З метою залучення інвестицій в жовтні місяці у м.Львові представлено регіон на V Міжнародному Економічному Форумі та "Інвестиційному ярмарку -2005".

В 2005 році велися роботи розширення ліжкомісцьної бази будівництва корпусів баз відпочинку "Дзвінка", "Калина-Тростян", "Карпатський затишок", відпочинкового комплексу "Лагуна", ПП "Жигар", "Бюргер" в смт.Славське, збудовано сучасний боулінг-клуб, налагоджено під'їзні дороги по вулиці Івана Франка та Устиновича. Введено в експлуатацію колибу "Під хмарами" на г.Тростян ПП "Рябов", проведено реконструкцію двох торгових приміщень під елементи готельного обслуговування ПП "Винник" і НЖК "Зоряний" (ресторан "Карпати").

В цьому році введено в експлуатацію 1 туристично-відпочинковий комплекс "Захар Беркут" в с. Волосянка ТзОВ "Октант". Це спальний корпус на 78 ліжко-місць і канатно-крісельна дорога на гору Високий Верх урочище Писана Криниця протяжністю 2710 м та пропускною здатністю 500 чол./год., а також велося будівництво туристичного комплексу ТзОВ "Синдикат", ТзОВ "Камазсервіс", ПП. "Бега" на 40 місць с. Волосянка, реконструкція баз відпочинку в с. Коростів ПП "Яцишин", бази відпочинку "Зв'язківець" (Укртелеком) в с. Гребенів.

На даний час райдержадміністрацією організована робота щодо розробки та планування рекреаційних зон, гірськолижних центрів, залучення вітчизняних та іноземних інвесторів з поетапним введенням в дію.

Протягом 2005 року проведено корегування генпланів населених пунктів, та створення так званих туристичних підрайонів, що також є не менш важливим у комплексному підході вирішення проблемних питань.

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт