Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Туристичний притулок «Дубина» буде відновлено


Туристичний притулок «Дубина» розташований в 1 кілометрі від міжнародної автодороги Київ – Чоп М-06, та знаходиться в рекреаційні зоні «Водоспад на р. Кам’янка». Він був облаштований в 2009 р. і став улюбленим місцем для відпочинку місцевих жителів та відвідувачів парку.

Географічне розташування притулку, сприяє зростанню кількості відвідувачів та зменшення рекреаційного навантаження в районі Водоспаду.
Десять індивідуальних локацій відпочинку спроможні прийняти одночасно 100-120 чол. В літній період тут проводились виїзні семінари та корпоративні зустрічі.

Дерев'яні конструкції із збігом часу втратили міцність, зовнішній вигляд і потребують реконструкції та оновлення.
НПП «Сколівські Бескиди» було подано запит на участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку для проведення робіт по відновленню туристичного притулку. За результатом розгляду Конкурсної комісії Львівської обласної ради наш запит було затверджено в переліку потенційних переможців 2020 року.

З настанням сприятливих умов розпочнуться відновлювальні роботи модернізованого стилю.
Відвідувачів парку та місцевих жителів очікує комфортний та затишний відпочинок, де можна побути в гармонії з природою, в тиші та спокої і на якийсь час забути про буденну метушню!

Дільниця рекреації та благоустрою
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі