Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Туристичні новини із «Сколівських Бескидів»

В Національному природному парку «Сколівські Бескиди» закінчено впорядкування мережі туристичних шляхів активного відпочинку.
Мережа складається з 19-ти пішохідних туристичних шляхів та двох екологічних стежок загальною протяжністю 146 км. Потреба у проведені таких заходів була викликана зростаючим попитом населення на відвідування гірських територій. Оздоровчий, туристично - пізнавальний відпочинок на природі, мандрівки в горах, вивчення історії краю – основні пріоритети активного екологічного туризму в Національному парку.

Фінансування розвитку інфраструктури рекреаційної інфраструктури та розробка мережі туристичних шляхів проведено за рахунок цільового фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету. Процедура освоєння коштів пройшла через систему ProZorro.
Переможці тендеру обстежили всі шляхи в натурі визначили GPS координати початку – закінчення маршрутів і нанесли їх на топографічну карту. Новинкою розробки стали індивідуальні QR коди для кожного туристичного щляху які позначені на картах та інформаційних стендах. Сканувавши цей код на мобільний телефон кожен мандрівник отримає повну інформацію про маршрут, GPS трек руху що допоможе самостійно та безпечно пройти обраний шлях.

З ініціативи адміністраціїї парку комісія з питань мережі шляхів активного туризму на території Львівської області присвоїла номера туристичним шляхам відповідно до державного стандарту ДСТУ 7450:2013.



Управлінням туризму та курортів Львівської ОДА узгоджено напрямки внутрішніх шляхів парку з діючими національними, регіональними та обласними.

На кожному туристичному шляху парку встановлені початкові, проміжні і кінцеві інформаційні стенди, та проведено ознакування напрямкованими туристичними знаками та знаками орієнтування.

Таким чином складна мережа туристичних шляхів нацпарку стала доступною в орієнтуванні, комфортною у користуванні, безпечною для туриста. При цьому зменшилась потреба у супроводі та екскурсоводах.
Запрошуємо любителів гірських мандрівок на терени Сколівщини.

Пресс служба парку.

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт