Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Игрушки на любой вкус тут для девочек и мальчиков в Красноярске.

Цікава подорож до лісу

Весняним ранком, 05 квітня група дітей із Сколівської ЗОШ І ст. разом з провідником єгером Бутивлянського лісництва Свистуном М., вирушили до весняного лісу. Цей захід відбуваввся в рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Мета цієї екскурсії: вивчити правила поведінки в природному довкіллі; вчити дітей дотримуватися правил природокористування (обережно «спілкуватися» з рослинами найближчого оточення; розвивати самостійність, стриманість; виховувати бережне ставлення до природи, розвивати уміння спостерігати, помічати в знайомому природному довкіллі нове; виховувати спостережливість.

Цікава подорож до лісу

Перед екскурсією співробітник національного природного парку «Сколівські Бескиди Приндак М.С. проводить бесіду, під час якої вияснює, що учні знають про ліс, які дерева і кущі їм знайомі; якого кольору и листки і трава літом, осінню, які знають лісові квіти. Також провідник встановлює час, ціль і місце проведення екскурсій, радить, як одягнутися.

В ході екскурсії діти розповідають різні легенди пр. ліс, рослини, тварини. Особливо цікавою виходить розмова, коли діти згадують лікувальні властивості рослин і які їхні батьки використовують для лікуванні. Звичайно, яка подорож без зупинки на обід, який у лісі в колі своїх друзів стає незабутнім. Супроводжує обід веселі жарти історії та легенди.

В кінці екскурсії провідник проводить бесіду з учнями, зокрема, задає наступні питання: Які ви знаєте дерева і кущі, які ростуть в лісі (парку)? В яких умовах краще розвивається дерево? Чим відрізняється дерево від куща? З якими трав’яними рослинами ви познайомились? Під якими деревами краще розвиваються трав’яні рослини? Чому? Яке значення має ліс для людини? Учні з радістю хором відповідають на поставлені запитання.

Ірина Лях,
науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі