Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Стартував міжнародний проект

10-11 березня 2020 року команда міжнародного проекту «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах», що реалізовується Українським товариством охорони птахів у співпраці із Франкфурським зоологічним товариством за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини відвідали наш парк, де ознайомились з його територією та організаційною структурою. Міжнародний керівник проекту Стівен Райт, ознайомив представників парку з метою проекту та етапами його реалізації, а також відмітив напрямки впровадження проекту.


З робочою поїздкою побували в Майданському , Підгородцівському та Крушельницькому лісництвах, де обговорили практичні дії реалізації проекту.

Спеціалістами установи підготовлено детальну презентацію щодо охорони території, функціональне зонування, а також наукову, рекреаційну та еколого-освітню роботу.

Окремо обговорено проблемні питання парку та можливості їх вирішення. За результатами обговорення пріоритетним на даному етапі проекту визначено охорона території.

Прес-слуба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі