Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведено спільну Акцію

Протягом жовтня-листопада 2021 року на виконання програми Президента України «Зелена країна» проводиться загальнодержавна акція «Створюємо ліси разом». Активно долучаються до акції і у Крушельницькому лісництві.


В рамках старту акції «Створюємо ліси разом» працівники лісництва 6 жовтня відвідали Корчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. На території шкільного подвір’я було проведено озеленення. Активну участь у акції взяла директорка Миндзів Л.О., вчителі Фединишин Л.Т. і Ільницька М.О., а також учні 9 і 11 класів. Спільними силами заклали Алею з туї кулястої і кипарисовика булеварда та окремо висадили калину, що прикрашатиме подвір’я школи та нагадуватиме про цей чудовий захід.
Адміністрація школи щиро дякує за активну участь в озелененні шкільного подвір’я та надання спонсорської допомоги у вигляді зелених насаджень працівникам Крушельницького лісництва.
Подаровані рослини висаджені на шкільному подвір’ї та милують око не тільки вчителів та учнів, а й жителів села.

Цим заходом офіційно оголошено старт акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна». Така акція дає кожному чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі