Проведено спільну Акцію

Протягом жовтня-листопада 2021 року на виконання програми Президента України «Зелена країна» проводиться загальнодержавна акція «Створюємо ліси разом». Активно долучаються до акції і у Крушельницькому лісництві.

В рамках старту акції «Створюємо ліси разом» працівники лісництва 6 жовтня відвідали Корчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. На території шкільного подвір’я було проведено озеленення. Активну участь у акції взяла директорка Миндзів Л.О., вчителі Фединишин Л.Т. і Ільницька М.О., а також учні 9 і 11 класів. Спільними силами заклали Алею з туї кулястої і кипарисовика булеварда та окремо висадили калину, що прикрашатиме подвір’я школи та нагадуватиме про цей чудовий захід.
Адміністрація школи щиро дякує за активну участь в озелененні шкільного подвір’я та надання спонсорської допомоги у вигляді зелених насаджень працівникам Крушельницького лісництва.
Подаровані рослини висаджені на шкільному подвір’ї та милують око не тільки вчителів та учнів, а й жителів села.

Цим заходом офіційно оголошено старт акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна». Така акція дає кожному чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва