Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Співочому полю – зеленіти!

У суботу, в рамках акції «Створюємо ліси разом» в урочищі «Співоче поле» міста Сколе відбувся дуже цікавий та грандіозний захід. Працівники онлайн платформи JustAnswer Ukraine висадили дерева з нагоди 10-річчя їхньої компанії.


У Акції взяли участь цілі сім'ї! Найменшому учаснику виповнилося 2 роки! Саджанці та посадкові місця були підготовлені працівниками НПП «Сколівські Бескиди» зазделегідь.
В ході роботи було проведено й майстер-клас з правильного вибору та підготування посадкового місця, викопування ямки з врахуванням ґрунтового покриву та структури ґрунту.

Досвідчені веб-розробники JustAnswer спробували себе і в лісівничій галузі та підійшли до роботи дуже відповідально. Спеціалісти нацпарку працювали у парах з дітьми. Азарт до такої важливої роботи перевершував сподівання. Це дуже тішить і додає наснаги до подальшої роботи у напрямку залучення молодого покоління до висаджування дерев.

Завдяки спільній наполегливій праці – було висаджено 200 крупномірних саджанців ялиці, ялини, модрини, дуба, липи та явора.

Дякуємо за роботу та запрошуємо до Акції «Створюємо ліси разом». Ваші ініціативи – гарантія виконання програми Президента України «Зелена країна».

Леся Джуфер,
провідний інженер з рекреаційного благоустрою

Коментарі