Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Спільно допоможемо природі

Цьогорічна зима розпочалася досить суворо і про себе вона періодично нагадує то різким пониженням температури то затяжними опадами у вигляді мокрого снігу та дощу. Все це сприяє до утворення льодової кірки, так званого насту. Вона вкриває все навколо і робить недоступними для копитних тварин природні корми та призводить до поранення кінцівок практично у всіх звірів. Із збільшенням снігового покриву та зниженням температури погіршуються умови для проживання дикої фауни. В такий період тварини можуть бути легкою здобиччю для хижаків та браконьєрів, які не зупиняються ні перед чим та використовують безвихідні ситуації.
IMAG0001

Служба охорони ПЗФ НПП «Сколівські Бескиди» в цей час особливо активізована. Створені рейдові бригади, якими постійно проводяться рейди в місцях можливих порушень та викладаються заготовлені та закуплені корми.
Адмінстрація парку нагадує «любителям» легкої наживи, що незаконне добування диких тварин на території природно-заповідного фонду тягне за собою кримінальну відповідальність, карається значними штрафами та навіть позбавленням волі. Крім того потрібно відшкодувати збитки завдані установі, які є також високими : за добування оленя благородного передбачено відшкодування- 15 тис.грн, кабана- 10 тис.грн, козулі-8 тис.грн.

Відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт