Сортуй сміття – рятуй життя!

У пункті для тимчасово-переміщених осіб фахівцем НПП «Сколівські Бескиди» було проведено заняття на тему «Правильне сортування побутових відходів». Діти переглянули презентацію про «Утилізацію сміття», відео «Що трапляється з пластиком, який ти викидаєш», та фільм «Острів, який побудований з твердих побутових відходів».

Одна із найбільш гострих екологічних проблем сьогодення є забруднення навколишнього природного середовища твердими побутовими відходами. Головною метою заняття є формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної проблеми сучасності – засмічення, знайдення шляхів подолання даної проблеми
Для засвоєння знань – виконували вправу-руханку «Розклади сміття по відповідних урнах», По закінченню були підведені підсумки про зв'язок, причини і наслідки нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі.

Не викидайте сміття де заманеться, особливо на природі!

Оксана Федишин,
провідний фахівець