Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Сколівські Бескиди – найкращий парк в Україні

Ukraine Tourism Awards 2021 – головна туристична премія України, яку організовули Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) спільно з громадською спілкою “VISIT Ukraine” та Київською Туристичною Асоціацією.


Національний природний парк "Сколівські Бескиди" визнано переможцем у номінації: Найкращий природний парк.

До номінації запрошувались працівники національних природних парків, які забезпечують збереження, відтворення і ощадливе використання природних ресурсів, комплексів та об'єктів, які мають особливу наукову, естетичну та унікальну цінність.
Лідерство забезпечено голосуванням. За національний природний парк «Сколівські Бескиди» віддали 1959 голосів прихильники та 3 голоси члени журі.
Захід передбачав звернути увагу на туризм, як на один із важливих складників економіки всієї держави. Премія влучає в серця українців, які піднімають, розвивають, та з кожним роком вдосконалюють сферу туризму.

Кожен переможець отримав серце Ukraine Tourism Awards, як знак вдячності та поваги.
Адміністрація парку висловлює щиросердечну подяку за підтримку у такий відповідальний час. Ви ті, на кого МИ розраховували завжди. Окрема подяка організаторам заходу за ідею та підтримку іміджу нашої установи . Разом ми сила, разом до нових перемог!

Прес служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі